اگر هنگام مطالعه دچار درد در نواحي گردن و کمر خود مي شويد علت آن مي تواند عدم تناسب در اندازه ميز و صندلي شما باشد. موضوع مهمي که متاسفانه در کشور ما کمتر به آن توجه مي شود تناسب اندازه ميز و صندلي با سن افراد مي باشد. عدم توجه به اين موضوع باعث ايجاد ناراحتي در قسمت گردن کمر و پا مي شود و براي شما هزينه هاي درمان سنگيني را در پي خواهد داشت. پس قبل از اينکه به زيبايي ميز تحرير توجه کنيد نکات پزشکي را در نظر بگيريد


ميز تحرير يکي از مهمترين وسايل هر محيط خانگي و اداري بحساب مي آيد که مي توان از آن در زمينه هاي مختلف استفاده کرد. امروزه از ميزهاي تحرير به عنوان ميز کامپيوتر نيز استفاده مي شود که البته از نظر استانداردهاي مخصوص به هر دو ميز نبايد اين بهره وري صورت پذيرد اما به دليل فضاي کوچک اتاق ها و همچنين توجيه اقتصادي اين کار، اغلب خانواده هاي جهان از يک ميز هم به عنوان ميز مطالعه و تحرير استفاده مي کنند


با توجه به روحيه و کوچکي جثه کودکان، ميز تحريرهاي منحصر به فردي براي آنان در بازار وجود دارد که هم داراي رنگ هاي شاد و زيبايي هستند و هم از طرح هاي فانتزي مختلفي براي ساخت آن ها استفاده شده است. لازم به ذکر است ميز مخصوص کودکان به هيچ عنوان قابل استفاده از سوي افراد بزرگسال نخواهد بود. براي خريد ميز تحرير تاشو کليک کنيد


براي خريد ميز تحرير کودک کليک کنيد


ميزهاي تاشو: يکي از ايده آل ترين و جديدترين ميزهاي تحرير موجود در بازار، ميزهاي تاشو هستند که مي توان از آن ها براي استفاده ار فضاهاي کوچک و کم جا بهره هاي زيادي گرفت و در وقت لازم به سراغ آن رفت و پس از اتمام کار خود نيز با بستن پايه هاي تاشو و حتي صفحه رويي ميز در برخي از مدل ها، آن را جمع آوري و در گوشه اي از اتاق خانه و يا محل کارتان قرار دهيد.


ابعاد صندلي در افراد چاق و لاغر متفاوت است. قسمت نشيمنگاه صندلي بايد به گونه اي باشد که نود درصد طول قسمت ران شما را در خود جاي دهد. اگر قسمت بيشتري را در خود جاي دهد باعث فشار زياد به زانو ها مي شود و در صورتي که اندازه صندلي به گونه اي باشد که کمتر از 90 درصد طول شما را در خود جاي دهد باعث ايجاد مشکلات عضلاني مي شود.


ميز تحرير يکي از وسايل مهم و ضروري براي کودکاني است که به تازگي وارد مدرسه مي شوند و شروع به کسب علم و دانش مي کنند. کودکان به وسيله ميز تحرير مي توانند علاوه بر مطالعه تکاليف خود را نيز انجام دهند. اگر شما به عوارض نشستن کودکان بر روي زمين نگاهي بياندازيد متوجه اهميت ميز تحرير براي کودک خود مي شويد. تمامي متخصص هاي ارتوپدي کودک توصيه مي کنند که براي کودکاني که قرار است به مدرسه بروند از همان ابتدا يک ميز تحرير خوب و با کيفيت تهيه نماييد. اگر شما هم جزو افرادي هستيد که به سلامت کودک خود اهميت مي دهيد، حتما براي حفظ سلامت کودک خود مي بايست براي او يک ميز تحرير خريداري نماييد تا از ورود هر گونه آسيب به ستون فقرات کودک خود جلوگيري نماييد و سلامت کودک خود را تضمين کنيد.


اگر شما هم سري به بازار زده باشيد متوجه تنوع زياد اين مدل ها شده ايد، و انتخاب بهترين نمونه ميز تحرير براي شما سخت شده است. شايد يکي از دلايلي که باعث شده است که اين مطلب را بخوانيد همين موضوع باشد.


ارتفاع صندلي مقدار عددي خاصي ندارد و با توجه به اندازه پا و سن اشخاص تعيين مي شود. ارتفاع صندلي شما هر اندازه اي باشد مي بايست ران و زانوي شما در موقعيت 90 درجه با هم قرار بگيرند.


بهتر است براي مطالعه و کامپيوتر دو ميز جداگانه بخريد. زيرا استفاده از هر دو وسيله بدن مي بايست شرايط خاصي داشته باشد. متاسفانه به دليل کمبود جا در اتاق اين اتفاق نمي افتد. اگر از نظر اقتصادي هم قادر به خريد دو ميز جداگانه نيستيد بهتر است ميزي بخريد که سطح رويه بزرگتري داشته باشد.


منابع ديگر : ديجي کالا  بلج


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Arlyn تجربه هاي نوين منتظر ظهور کلريد کلسيم سارا 99 پرده فروشي | پرده زبرا Adam Brandon Grant April